Oferta

Nasza firma zajmuje się wychładzaniem ładowni na kutrach śródlądowych jak i dalekomorskich. Podłączamy system chłodniczy inox, odporny na wodę morską i wszelkiego rodzaju korozje. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w montażu łuskarek lodu jak i chłodni pomagających w wylodzeniu towaru przewożonego przez kutry.

Projektujemy i wykonujemy instalacje wentylacyjne z regulowanymi parametrami temperatury, wilgotności i podciśnienia dla szerokiej gamy obiektów od hal przemysłowych po specjalistyczne pomieszczenia o bardzo wysokich wymaganiach technicznych i technologicznych.
Realizujemy zadania techniczne od opracowania koncepcji, wykonania projektu, po operacje logistyczne dostaw urządzeń, ich montaż, uruchomienie, pomiary na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc.
Wykonujemy szeroki zakres instalacji związanych z techniką obróbki powietrza oraz wszelkiego rodzaju instalacje towarzyszące typu sprężone powietrze, grzewcze, chłodnicze a również zabudowy wewnątrz hal.


Nie obca nam również jest wentylacja basenowa, którą zajmujemy się kompleksowo. Wszelkie urządzenia oraz części są atestowane i zapewniają najlepszy komfort pracy.

Zajmujemy się również profesjonalnym podłączeniem wszelkiego rodzaju filtrów basenowych. .

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny..

601 643 205 , (58)67 44 163

Kontakt e-mail